Місто Львів
Місто Львів

Депутат Львівської міськради від партії «Свобода» Андріян Гутник 11 лютого зробив гучну заяву про те, що півторамільярдні зміни до бюджету Львова обговорювали у вузькому колі подалі від очей громадськості – на заміській базі відпочинку «Бухта Вікінгів». Міський голова Львова Андрій Садовий спочатку заперечив цю інформацію, однак згодом під час брифінгу зізнався, що зустріч у «Бухті Вікінгів» таки мала місце.

«Міський голова запитав, чому я не був присутній на «Бухті Вікінгів», де дерибанили 1,5 мільярда міського бюджету. Мене просто туди не запросили, бо там були представники тільки однієї політичної сили (вочевидь, йдеться про фракцію «Самопоміч» – ред.). Ні представників «Свободи», ні «БПП», ні «Громадського контролю», ні «Громадянської позиції» там не було… Наскільки мені відомо там усе було розподілено (зміни до бюджету розвитку – ред.)…

Ті громадські слухання, які відбулися – вони так звані, бо справжні громадські слухання були проведені у закритому розважальному комплексі за містом, без громадськості та журналістів у той час, коли відповідно до закону по термінах мали бути проведені у міськраді. Так звані громадські слухання, уже як фіналізація були проведені позавчора (9 лютого 2016 року – ред.) хоча відповідно до закону мали бути проведені набагато раніше», – заявив Гутник.

Зазначимо, що за інформацією видання «Високий замок», уже під час брифінгу для ЗМІ Андрій Садовий зізнався, що зустріч у розважальному закладі таки була: «… ми в січні проводили зустріч у «Бухті Вікінгів». На таких зустрічах збираються міський голова, заступники, керівники департаментів. Аналізуємо ситуацію. Те, що не запрошуємо туди людей зі сторони – вважаю, це правильно. Ми повинні думати, концентрувати час і увагу на прийняття важливих рішень, які потім у міській раді приймаємо…».

Джерела відео: «Варіанти Львів», «ZIK Телеканал», Інформаційний портал Львіврада

БЕЗ КОМЕНТАРІВ