12-й день Олімпіади не приніс Україні медалей

На рахунку нашої команди сім медалей – 1 золота, 4 срібла та 2 бронзи

За результатами 12 днів змагань на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро збірна України залишилася на 33 місці медального заліку. Вчора українці не здобули жодної нагороди, пише УНІАН.

На рахунку нашої команди сім медалей – 1 золота, 4 срібла та 2 бронзи.  Лідером медального заліку, як і раніше, є команда США, на рахунку якої вже 93 медалі (30-32-31). Далі йдуть команди Великої Британії (19-19-12, 50), Китаю (19-15-20, 54), Росії (12-14-15, 41), Німеччини (12-8-9, 29) та Японії (10-5-8, 33). Інші команди завоювали не більше 8 золотих медалей.

1В олімпійському Ріо завершилися кваліфікаційні змагання з легкої атлетики в секторі для метання списа, за підсумками яких до фіналу вийшов українець Дмитро Косинський. Наш спортсмен показав у кваліфікації 8 результат.

Дмитро Косинський

У своїй найкращій спробі Косинський метнув снаряд на 83 метри 23 сантиметри. Переможцю кваліфікаційних змагань Кешорну Волкотту з Трінідаду і Тобаґо (результат – 88,68) він поступився більше 5 метрів.

Ганна Красношлик та Юлія Прокопчук – у півфіналі олімпійських змагань

Українки Юлія Прокопчук і Ганна Красношлик вийшли до півфінал олімпійських змагань зі стрибків у воду з 10-метрової вишки. У кваліфікації Прокопчук за підсумками п’яти спроб набрала 300,80 бала, посівши 14 місце. Красношлик отримала від суддів 297,95 бала, що відповідає 15-й позиції. Всього в півфінал пробилися 18 спортсменок.

Найкращою в кваліфікації стала китаянка Си Яцзе, яка отримала за свої стрибки 397,45 бали. Півфінал та фінал змагань відбудеться 18 серпня – о 16:00 та 22:00 за київським часом відповідно.

Марина Бех
Марина Бех

Також 17 серпня Ріо-де-Жанейро завершився фінал змагань зі стрибків у довжину у легкій атлетиці, де українка Марина Бех не зуміла зробити жодної вдалої спроби й отримати будь-який результат.

Олімпійською чемпіонкою у цьому виді програми стала Тіанна Бартолетта з США з результатом 7 метрів 17 сантиметрів. Призерами стали її співвітчизниця Брітні Ріїс (7,15) та Івана Спанович з Сербії (7,08).

Як відомо, Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро триватимуть ще 4 дні, до 21 серпня.