кіно
Британський журналіст і режисер зняв 14-годинний фільм про висихання фарби

Британський журналіст і режисер Чарлі Лін розпочав збір коштів, необхідних для отримання класифікаційного сертифіката для свого 14-годинного фільму «Висихання фарби».

«Рік за роком я потерпаю від того, як Британська рада з класифікації фільмів (BBFC) душить британське кіно. І все триває в тому ж дусі», – написав Лін у Twitter.

Знявши стрічку про білу фарбу, яка висихає 14 годин на цегляній стіні, режисер зіткнувся з необхідністю отримати класифікаційне посвідчення в BBFC, без якого у Великобританії неможливо демонструвати стрічку в кінотеатрі. Послуги Ради платні: 101,5 фунтів стерлінгів початкового внеску і потім по 7,09 фунта за кожну хвилину фільму. Лін запустив кампанію зі збору коштів на фандрайзинговому сайті Kickstarter.

Він готовий змінити хронометраж фільму залежно від того, скільки збере грошей проект до свого завершення 16 грудня 2015 року. Ліна вже підтримали понад 230 осіб, які пожертвували понад 2,2 тисячі фунтів. Цієї суми вистачить на те, щоб експерти BBFC подивилися чотири години «Висихання фарби».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ