Office life: business team during a meeting
30% працівників у суботу та неділю дні перебувають в режимі чергування

В Україні з початку року в усіх регіонах втричі зросла кількість вакансій на робочі спеціальності. Також збільшилась кількість вакансій у будівництві та логістиці, повідомляє finance.ua.

Найменший приріст запитів на нові кадри показав топ-менеджмент. Вакансій на керівні посади з початку року стало більш лише  на 3%.

Тим часом роботодавці в Україні все частіше залучають працівників до роботи у вихідні дні. Причому 18% громадян України зізналися, що змушені працювати в суботу та неділю без жодної компенсації, до прикладу, додаткової оплати або відгулів. Про це свідчать результати опитування.

30% працівників у вихідні дні перебувають в режимі чергування. Ще третина опитаних відповіла, що ніколи не працює на вихідних, а кожен десятий за робочий вихідний отримує відгул. 12% отримують грошову винагороду за роботу на вихідних.

Також відомо, що 60% респондентів мають фіксований робочий графік, 11% – гнучкий, а 8% – вільний.

Цікаво, що 52% опитаних мають жорстко фіксовану роботу. Натомість, 27% можуть обирати час приходу на роботу, а кожен п’ятий українець може дозволити собі відпустку протягом робочого тижня. 15% можуть кілька разів на місяць працювати з дому.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ