в'язниця
Мін’юст має намір закрити 18 в’язниць

Міністерство юстиції має намір закрити 18 в’язниць. Про це на розширеній колегії Мін’юсту повідомила перший заступник міністра Наталія Севостьянова, повідомляють Українські новини.

Вона повідомила, що до листопада буде проведено аудит пенітенціарних установ на предмет доцільності їхньої діяльності. «У цілому, буде законсервовано або ліквідовано 18 в’язниць, діяльність яких є економічно недоцільною», – заявила вона.

В першу чергу, буде розглянуто питання про ліквідацію Чернівецького, Львівського та Київського СІЗО. Севостьянова підкреслила, що в Україні спостерігається тенденція до зниження кількості ув’язнених. На даний момент в пенітенціарних установах перебувають 159 тис. засуджених. Працюють в цих установах близько 38 тисяч співробітників.

Раніше міністр юстиції Павло Петренко заявляв про намір законсервувати Лук’янівське СІЗО. У квітні 2015 року в.о. начальника пенітенціарної служби Києва та області Юрій Сіденко також пропонував закрити київське СІЗО, і замість нього побудувати нове за межами міста.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ