migransok_tengeren
Під час спроби дістатися Європи загинули понад 3,1 тис. людей

Протягом 2016 року через Середземне море берегів Європи дісталися понад 263 тисячі мігрантів. За цей час під час спроби перетнути його загинули понад 3 тисячі людей. Про це повідомляє Міжнародна організація з міграції (МОМ), передає Deutsche Welle.

З тих, хто дістався берегів Європи, понад 160 тисяч прибули до Греції, а понад 100 тисяч – до Італії. У МОМ також повідомили, що минулого року за період з січня по кінець серпня морем до Європи прибули понад 354 тисяч біженців.

У повідомленні організації також зазначається, що кількість загиблих або зниклих безвісти в Середземному морі цього року становила 3176 осіб. Це більше ніж за перші вісім місяців минулого року, коли загинули 2754 мігранти. Більшість смертей зафіксовані на шляху до Італії.

Нагадаємо, 5 липня під час 30 операцій в Середземному морі врятували майже 4,5 тис. біженців. У порятунку брали участь кораблі італійського морського флоту, агентства з охорони зовнішніх кордонів ЄС Frontex та неурядових організацій.

Після суттєвого зростання восени минулого року потік біженців з Туреччини до Греції вдалося скоротити завдяки угоді між Брюсселем та Анкарою. Відтоді основний маршрут мігрантів до Європи проліг через Італію.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ