2017 року на третину подорожчають квитки на потяг
2017 року на третину подорожчають квитки на потяг

Директор департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Міністерства інфраструктури України Олександр Федоренко повідомив, що 2017 року «Укрзалізниця» планує підвищити вартість проїзду. Про це інформує УНІАН.

Федоренко заявив, що 2017 року вартість проїзду у пасажирських поїздах зросте на 35%, а залізничні тарифи на вантажні перевезення – на 25%.

За словами чиновника, ця індексація залізничних тарифів уже закладена у проект фінансового плану «Укрзалізниці» на 2017 рік, який схвалило Міністерство інфраструктури і найближчим часом відправлять на узгодження у Мінфін і Мінекономрозвитку.

Також він наголосив, що необхідність перегляду тарифів виникла у зв’язку зі зростанням цін на продукти, що закуповують для потреб залізничної галузі, зокрема, на дизельне паливо і електроенергію.

Крім того, Федоренко підкреслив, що підвищення тарифів необхідне для часткової стабілізації фінансового стану галузі і, особливо, для підтримки в робочому стані рухомого складу та забезпечення безпеки руху.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ