«Вантаж-200»
В ОБСЄ за рік нарахували 21 машину з «вантажем 200» з України до Росії

В ОБСЄ за рік зафіксували через російсько-український кордон 21 автомобіль із написом «вантаж 200». Але спостерігачі не можуть точно сказати, що в них перебувало. Про це заявив глава місії ОБСЄ в Ростовській області Поль Пікар, передає РІА «Новости».

Переміщення 21 машини з написом «вантаж 200» було помічено через російсько-український кордон в районі пропускних пунктів «Гуково» і «Донецьк».

«Машини з написом «вантаж 200» проїжджають через кордон, або просто цифри «200». У цілому, за рік проїхала 21 така «труна», – сказав Пікар на прес-конференції. За його словами, спостерігачі не можуть точно сказати, що знаходилося в тих машинах, адже вони закриті, але таке переміщення було зафіксовано «з обох боків кордону».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у доповіді «Путін. Війна», підготовленій Борісом Нємцовим і опублікованій вже після його смерті, сказано, що тільки за дві хвилі масової загибелі російських солдатів на Донбасі – під Іловайськом та Дебальцевим – в Росію повернулося щонайменше 220 трун.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ