Карта, яка відображає процес ратифікації Угоди про асоціацію з Україною
Карта, яка відображає процес ратифікації Угоди про асоціацію з Україною

24 держави-члена Євросоюзу завершили процес ратифікації Угоди про асоціацію з Україною. Про це Президент України Петро Порошенко написав на своїй сторінці у Facebook.

«За рік, що минув з підписання Угоди про асоціацію України з ЄС, вже 24 держави Євросоюзу повністю завершили процес ратифікації. Хоча вважалося, що на це знадобиться більше трьох років», – написав Порошенко.

Президент зазначив, що Угода про зону вільної торгівлі з ЄС набуде чинності з 1 січня 2016 року. «Ні про які перенесення не може бути мови!», – додав він. Крім того, наводиться карта, яка відображає процес ратифікації Угоди. Згідно з нею видно, що Бельгія та Чехія почали процес ратифікації Угоди, але поки його не завершили, а Греція і Кіпр так і не ратифікували цей документ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Угода про асоціацію Україна – ЄС безпосередньо не передбачає членства в Євросоюзі, але більшість так званих нових членів ЄС змогли наблизитися до своєї мети через процедуру асоціації. Своєю чергою, президент Порошенко впевнений, що Україна повинна виконати умови для подачі заявки на членство в ЄС за 5 років.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ