Суд над Войцеховським
Скріншот відео нардепа Левченка із зали суду

Київський апеляційний суд 26 липня розгляне апеляційну скаргу скандально відомого столичного забудовника Анатолія Войцеховського на рішення Печерського райсуду столиці щодо його тримання під вартою. Про це у своєму Facebook повідомив нардеп Юрій Левченко.

За словами парламентаря, Войцеховський подав апеляційну скаргу на рішення Печерського райсуду Києва, яким йому було обрано запобіжний захід тримання під вартою з можливістю внесення застави в 14 млн. гривень.

«Суддя В’ячеслав Підпалий, який ухвалив рішення про можливість випустити Войцеховського під заставу, був явно заанґажований на користь злочинця-забудовника. Суддя не допустив до зали ні вільних слухачів, ні навіть пресу. Після того, як я почав знімати процес на відео, суддя оголосив технічну перерву, виніс ухвалу про проведення засідання у закритому режимі, та заборонив проводити відеозйомку. Врешті-решт суддя призначив заставу в 14 млн. гривень замість 50 млн. що просила прокуратура, що для бандита рівня Войцеховського на жаль не є проблемною сумою», – написав Левченко.

Нардеп закликав осіб, що постраждали від дій незаконного забудовника, та усіх небайдужих киян прийти до суду, аби «не дати Войцеховському вийти на волю».

Засідання суду розпочнеться о 17:45 26 липня за адресою: Київ, вул. Солом’янська, 2а.

Нагадаємо, що 15 липня цього року Співробітники МВС спільно з Генпрокуратурою затримали скандального столичного забудовника Анатолія Войцеховського. Йому інкримінують вчинення злочинів, які підпадають під дію 11 статей Кримінального кодексу. Згідно з повідомленням на офіційному сайті Національної поліції, арешти накладено на 17 земельних ділянок в Києві, на 15 завершених і незавершених будівництв, а також на 94 об’єкти нерухомості, які належать Войцеховському. Заблоковані гроші на рахунках однієї з компаній групи.

Згодом Печерський райсуд столиці відправив Анатолія Войцеховського під арешт на два місяці. Бізнесмена підозрюють в ухиленні від сплати податків на суму 12,5 млн. грн., створенні організованої злочинної групи для захоплення земельних ділянок у Києві, привласненні коштів інвесторів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ