Андрій Балога
Син Балоги виграв вибори мера Мукачевого

Син народного депутата Віктора Балоги, 27-річний Андрій Балога, виграв вибори мера Мукачевого Закарпатської області, пише Українська правда.

Відповідне рішення ухвалила міська виборча комісія 28 жовтня. Згідно з підрахунком 100% голосів, Балога набрав 54,4% (за нього проголосували 16 080 виборців).

Друге місце посів Іван Чубірко, за якого проголосували 7 884 виборця (26,5%). Третій результат – в Олега Куцина (1 121 голос, 3,79%). Андрію Балозі 27 років. Він депутат обласної ради.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Івано-Франківську в другий тур виборів мера вийшли кандидат від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат України Ігор Насалик і кандидат від ВО «Свобода» Руслан Марцінків.

Як відомо, 25 жовтня в Україні за новим законодавством відбулися місцеві вибори. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватового, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, міста Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

Явка виборців склала 46,62%. Вдень 26 жовтня ЦВК почала публікувати результати виборів.

Читайте: Виборці «віддали останню шану»: на Рівненщині на виборах переміг небіжчик

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ