петиція
Вже друга електронна петиція Президенту набрала понад 25 тисяч

Уже друга електронна петиція, розміщена на сайті Президента України Петра Порошенка, назбирала необхідну для розгляду кількість голосів.

Станом на 7 вересня петиція про скасування розмитнення і акцизного податку на імпорт авто набрала 27 012 голосів при необхідних 25 тисячах. Також наближається до необхідної позначки петиція з вимогою призначити голову Одеської області екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі прем’єр-міністром.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Саакашвілі раніше заявляв, що не прийме можливу пропозицію очолити український уряд.

Петиція про вільне володіння зброєю першою набрала 25 тисяч підписів і була подана на розгляд Адміністрації Президента. В АП пообіцяли, що Порошенко відреагує на неї протягом 10 робочих днів.

Нагадаємо, Президент підписав указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої главі держави. На розгляд Президента потрапляє петиція, на підтримку якої зібрано не менше 25 тисяч підписів громадян протягом не більше 3 місяців з дня опублікування.

Читайте: Чого хочуть українці: зброя, імпортні авто та… бургери

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ