посіпаки
Росіяни не хочуть, щоб Донбас став частиною Росії

Лише 16% росіян вважають, що непідконтрольні Україні райони Донбасу потрібно включити до складу Росії. Про це свідчать дані опитування ВЦИОМ.

31% опитаних вважає, що РФ має «не втручатися» в ситуацію на Донбасі. Близько чверті росіян (26%) вважають, що РФ повинна визнати «ЛНР» і «ДНР» незалежними державами, а 16% – пропонують включити їх до складу Росії. 12% респондентів вважають, що Росія має «допомогти» бойовикам «розширити автономію в складі України», а 3% пропонують Москві «допомогти київській владі відновити контроль над територією «ДНР» і «ЛНР».

На запитання, який підхід «відповідає інтересам РФ», 10% відповіли – «війна до переможного кінця, нехай і ціною людських жертв», а 74% опитаних воліють «заморозити» конфлікт, «що вимагатиме і поступок з боку Росії, і значних фінансових витрат на підтримку народних республік».

Опитування проведене 5-6 вересня 2015 року. Опитано 1600 осіб у 132 населених пунктах у 46 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Інформаційний Акцент

  • Oleg

    Ну, вот, как получается, боролись-боролись за русский мир, а теперь оказывается лугандоно-даунбасия и на хер не нужна Рашистской педерации! Теперь, надеюсь, даунбасюки поняли, что просить помощь и рассчитывать на Путлера, все равно, что дуть на кипящую воду – толку ноль. И нафига всю эту бучу на даунбасе надо было поднимать, чтобы разбомбить всю инфрастукруру, повывозить ликвидные заводы в ПедеРашку, а то, что не нужно – порезать на металлолом и пробухать. Если за это стоило бороться, ну тогда даунбасюки конченые тупицы и мне вас не жалко. Привет всем с Беларуси!