Французькі поліцейські затримали групу дітей, які влаштували погром у дитсадку
Французькі поліцейські затримали групу дітей, які влаштували погром у дитсадку

Французькі поліціянти затримали групу дітей, які зчинили погром у дитсадку. До злочину виявилися причетні понад два десятки малолітніх, найменшому з яких виповнилося лише 5 років, пише NEWSru.com з посиланням на Le Parisien.

Незвичайний випадок вандалізму стався в дитячому садку міста Мелен (департамент Сена і Марна). Близько 19-ї в суботу в цей навчальний заклад потрапили 22 агресивно налаштовані дитини. Вони били шибки, трощили меблі та замазали фарбою стіни й підлогу. Встановлено, що спочатку один із «зловмисників» розбив вогнегасником шибку, після чого відкрив двері своїм спільникам. Потім натовп вандалів увірвався у внутрішні приміщення. Один з місцевих жителів повідомив у поліцію про галас усередині школи.

На місці події вдалося затримати 22 дитини у віці від 5 до 13 років. Жоден із них раніше не був помічений у порушенні закону. «Ми приголомшені дуже низьким віком порушників закону», – прокоментував курйозний інцидент мер Мелена. Юних хуліганів передали батькам, але на цьому тижні порушників та їхніх родичів викличуть до суду. Їм доведеться компенсувати матеріальні збитки, завдані навчальному закладу.

Сума збитків не уточнюється. Але, як пише французька преса, видовище в навчальних кабінетах після «візиту» хуліганів нагадувало «картину апокаліпсису». А ліквідувати всі наслідки погрому планується лише протягом місяця.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ