У Сумах малюють рекордний 500-метровий орнамент вишиванки на бруківці
У Сумах малюють рекордний 500-метровий орнамент вишиванки на бруківці

Сьогодні, 18 травня, у Сумах на тротуарній плитці центральної вулиці міста місцеві активісти розпочали створення рекордного для України 500-метрового орнаменту вишиванки. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на прес-службу Сумської обласної організації ВО «Свобода», яка є співорганізатором проекту.

За інформацією прес-служби, робота з малювання вишиванки триватиме до 21 травня 2015 року. Орнаментом буде розмальована бруківка від Спасо-Преображенського собору в обидві боки пішохідної вулиці.

«До Дня вишиванки, який цього року вся Україна відзначить 21 травня, активні сумчани підготували сюрприз для городян у вигляді всеукраїнського рекорду в категорії «найдовший орнамент вишиванки, намальований на тротуарній бруківці». Автор проекту – Максим Галицький, автор ідеї – Людмила Бей. До виконання малюнка приступили представники громадських організацій «Сокіл», «Студентська Свобода», «Добро», об’єднання українок «Яворина» та свободівці», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Активісти запрошують приєднатися до акції усіх бажаючих, робота над розмалюванням тротуарної бруківки триває щодня з 10:00 до 21:00. Фіксація рекорду у Сумах запланована на 21 травня 2015 року о 17:00 на вул. Соборна біля скверу ім. Т. Шевченка.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ