АТО
До МВС надійшло 525 заяв про зникнення дітей у зоні АТО

До Міністерства внутрішніх справ надійшли 525 заяв і повідомлень про зниклих безвісти дітей у Донецькій та Луганській областях впродовж проведення АТО. Про це повідомили у Департаменті громадської безпеки МВС України, переадає УНН.

«189 з 525 зниклих – діти до 14 років. За кожним фактом зникнення дитини, якщо впродовж доби її місце знаходження не встановлено, органами внутрішніх справ відкривається кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) і проводяться всі передбачені Кримінальним процесуальним Кодексом України заходи», – уточнили у відомстві.

Правоохоронці також повідомили, що нині в Донецькій та Луганській областях в розшуку перебувають 25 дітей. «З Донецька – 17, Луганська – 8», – повідомили в міліції.

Нагадаємо, за даними УМВС Донецької області, з початку проведення АТО на території області оголошено в розшук 1381 безвісти зниклих осіб, місцезнаходження 455 з них встановлено. Пошуки решти 926 жителів регіону тривають. Достовірно встановлено, що 204 людини були викрадені членами незаконних збройних формувань. Обставини зникнення ще 158 осіб встановлюються.

Додамо, за даними україського МЗС станом на липень на Донбасі з початку війни стали біженцями 150 тисяч дітей.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ