Київ
Київрада ухвалила рішення про перейменування вулиць

У Києві перейменують 7 вулиць, 11 провулків та повернуть історичну назву вул. Калінінградській, повідомляє Еспресо.TV із посиланням на офіційний сайт Київради. Згідно з рішенням, вулиця Калінінградська у Солом’янському районі знову називатиметься «Гладківська».

Вулицю з проектною назвою «Житлова» перейменували на «вулицю Кахи Бендукідзе» (Печерський район), безіменний проїзд від вул. Заболотного до Національного музею народної архітектури та побуту у Пирогові назвали «вул. Академіка Тронька» (Голосіївський район), вулицю з проектною назвою «19 км Житомирського шосе» (від Житомирського шосе до кінця забудови) найменували «вулицею Оборони Києва» (Святошинський район).

Також, згідно з рішенням, перейменують, зокрема у Дарницькому районі, такі вулиці і провулки: «вул. Калініна» – на «Вуликову», вул. Комінтерну» – на «Хвойну», «Комсомольську» – на «Нектарну», «Котовського» – на «Пасічну», «Свердлова» – на «Медоносну», «Червоноармійську» – на «Заплавну», «провулок Будьонного 2» – на «Хлібний», «пров. Жданова» – на «Вересковий», «пров. Комінтерну 1» – на «Солодкий», «провулок Комінтерну 2» – на «провулок Бджолиний», «пров. Комінтерну 3» – на «Лозовий», «Комсомольський» – на «Прополісний», «пров. Котовського» – на «Гречаний», «пров. Свердлова» – на «Акацієвий», «Червоноармійський 1» – на «Запашний», «Червоноармійський 2» – на «Щасливий», «Червоноармійський 3» – на «Радісний».

У Дніпровському районі вул. Марини Раскової перейменують на «Євгена Сверстюка».

Усі перейменування пройшли громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО та були погоджені всіма профільними комісіями Київради.

Читайте: Київрада ліквідує «московські» назви вулиць

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ