Донбас, вибори
Понад половина українців вважають, що вибори на Донбасі можливі лише за умови відновлення української влади на цій території

Приблизно 60% українців не підтримують проведення виборів на окупованих територіях Донбасу. Про це свідчать результати опитування, проведеного центром «Соціальний моніторинг» і Українським інститутом соціальних досліджень ім.Яременка, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з результатами дослідження, приблизно 60% респондентів негативно ставляться до ідеї проведення виборів на окупованих територіях Донбасу, доки там не буде відновлено контроль української влади. Водночас 27% опитаних підтримують проведення там виборів, а 13% не змогли відповісти на запитання.

Крім того, 64% опитаних негативно ставляться до ідеї надання особливого статусу Донбасу, 25% респондентів підтримують надання такого статусу, 11% – не змогли відповісти.

Ідею економічної блокади з боку України окупованих територій Донецької та Луганської областей підтримують 46% опитаних, не підтримують – 41%.

Дослідження проводилося 11-16 серпня 2016 року в усіх областях України, за винятком тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей і Криму.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ