бюлетені
На Хмельниччині передрукують 66 тисяч виборчих бюлетенів

Хмельницька обласна виборча комісія ухвалила рішення про передрук 66,7 тисяч виборчих бюлетенів у 5 округах до Хмельницької обласної ради. Про це УНІАН повідомив голова комісії Костянтин Раац.

Він пояснив, що видрукувані бюлетені перевірили. Певні неточності члени комісії виявили в округах №№ 3, 23, 53, 73, 83. «Зокрема, ми зафіксували порушення на кшталт того, що були внесені кандидати, котрі не мали балотуватися по цих округах; неправильно зазначено по-батькові одного кандидата; виділене жирним прізвище кандидата від «Опозиційного блоку», – сказав голова комісії. Раац додав, що передрук бюлетенів розпочався 23 жовтня о 9-й ранку.

За даними офіційного сайту Держреєстру виборців, у Хмельницькій області нараховується 1 млн. 45 тис. виборців. Нагадаємо, через помилки доведеться передруговувати бюлетені в Закарпатській та Чернівецькій областях.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, всі надруковані для Закарпатської області бюлетені – близько 900 тисяч – визнано недійсними через помилку в назві партії «Об’єднання Самопоміч».

Нагадаємо, місцеві вибори відбудуться в неділю, 25 жовтня. 14 липня Верховна Рада ухвалила новий закон про місцеві вибори, які повинні проходити за пропорційною системою, а сільських та селищних рад – за мажоритарною системою. Закон виключає участь політичних блоків. Вибори не відбудуться в анексованому Криму та на непідконтрольній українській владі частині Донбасу.

Читайте: У «Самопомочі» відхрестилися від липового кандидата на Київщині

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ