1477546136_1899259
49% громадян України заявили, що підвищення рівня мінімальної заробітної плати не поліпшить матеріальне становище їхньої сім’ї

Абсолютна більшість українців (70%) підтримують намір уряду підвищити мінімальну зарплату вдвічі – до 3,2 тис. гривень. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи Рейтинг.

18% опитаних громадян не підтримують ініціативу Кабміну про підвищення «мінімалки», а 12% – не визначилися з цього питання.

Найбільше схиляються до цієї ідеї жителі Заходу та Центру, прихильники «Блоку Петра Порошенка», «Батьківщини» та «Свободи», найменше – «Оппоблоку» і партії «За Життя».

38% респондентів заявили, що підвищення рівня мінімальної заробітної плати поліпшить матеріальне становище їхньої сім’ї, тоді як майже половина (49%) вважають, що не поліпшить.

26% респондентів вважають, що найбільша заслуга в ухваленні рішення щодо підвищення рівня мінімальної заробітної плати належить прем’єр-міністру, 12% вважають, що ця заслуга належить президенту, 11% – парламентській опозиції, 10% – Верховній Раді.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ