75% росіян – проти надання Україні знижки на газ

газ
Більшість росіян виступила проти надання Україні знижки на газ

Більшість росіян виступила проти надання Україні знижки на газ. Про це свідчать результати соціологічного опитування, яке провів Левада-центр, передає УНН.

Так, проти надання українцям знижки на газ виступили 75% опитуваних. На питання «Як ви ставитесь до рішення «Газпрому» постачати газ в Україну із суттєвою знижкою в ціні?», 37% респондентів відповіли, що їхнє ставлення скоріше негативне, ще 38% зазначили про різко негативне ставлення до знижки на газ.

Згідно з результатами, лише 4% цілком позитивно ставляться до рішення «Газпрому», а ще 17% відповіли про скоріше позитивну думку щодо цього. Опитування було проведено 2-5 жовтня 2015 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення серед 800 осіб в віці від 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російська сторона отримала формальні запити на надання знижки в ціні на газ для України на 4-й квартал 2015 року. За словами російського речника Алєксандра Новака, РФ готова дати Україні знижку на газ розміром аж 20 доларів.

Читайте: Соцопитування: військові дії РФ у Сирії – це початок Афганістану

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ