газ
Більшість росіян виступила проти надання Україні знижки на газ

Більшість росіян виступила проти надання Україні знижки на газ. Про це свідчать результати соціологічного опитування, яке провів Левада-центр, передає УНН.

Так, проти надання українцям знижки на газ виступили 75% опитуваних. На питання «Як ви ставитесь до рішення «Газпрому» постачати газ в Україну із суттєвою знижкою в ціні?», 37% респондентів відповіли, що їхнє ставлення скоріше негативне, ще 38% зазначили про різко негативне ставлення до знижки на газ.

Згідно з результатами, лише 4% цілком позитивно ставляться до рішення «Газпрому», а ще 17% відповіли про скоріше позитивну думку щодо цього. Опитування було проведено 2-5 жовтня 2015 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення серед 800 осіб в віці від 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російська сторона отримала формальні запити на надання знижки в ціні на газ для України на 4-й квартал 2015 року. За словами російського речника Алєксандра Новака, РФ готова дати Україні знижку на газ розміром аж 20 доларів.

Читайте: Соцопитування: військові дії РФ у Сирії – це початок Афганістану

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ