Правий сектор
Москаль каже, що «Правий сектор» Закарпаття вийшов з підпорядкування керівництва

80 відсотків бійців закарпатського «Правого сектора» мають по три-чотири судимості. Про це розповів в ефірі 5 каналу новопризначений голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Він стверджує, що на півроку «Правий сектор» Закарпаття просто вийшов з підпорядкування керівництва або ж політична сила в Києві недостатньо звертала на них увагу. «Я кажу, що хоч покличте їх в армію, якщо вони хочуть воювати. Мені воєнком каже: «Кого? Там 80% мають по три-чотири судимості». Москаль висловив здивування, чому представники «Правого сектору», як члени політичної сили, в балаклавах ховають від своїх виборців обличчя.

Нагадаємо, Геннадій Москаль очолив Закарпатську ОДА 15 липня – через кілька днів після стрілянини в Мукачевому.

Як відомо, 11 липня в Мукачевому на Закарпатті сталася перестрілка за участю бійців ДУК «Правого сектору» та міліції, внаслідок якої загинуло двоє людей, 14 – постраждали. Причина конфлікту – перерозподіл потоків контрабанди.

Четверо бійців ДУКу досі відмовляються скласти зброю. Лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош каже про чотирьох, МВС – про шістьох. За даними закарпатських ЗМІ, вони можуть ховатися в межах гори Явірник у Великоберезнянському районі. Це за шість кілометрів від державного кордону зі Словаччиною. Станом на 19 липня гору Явірник взяли в облогу підрозділи Нацгвардії, 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади з Мукачевого та бійці Чопського прикордонного загону. Четверо ДУКівців погодилися на умови переговірників. Трьох із них взято під варту, але вони готові вступити до лав ЗСУ, щоби тепер вже в легальному статусі повернутися в зону АТО.

Читайте: Ярош про своїх побратимів у Мукачевому: «Вони могли б кров’ю змити провину…»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ