Улюбленим заняттям бабусі на відпочинку є плавання
Улюбленим заняттям бабусі на відпочинку є плавання

У Facebook набирає популярність історія про 80-річну бабусю-мандрівницю з Казахстану Лєну Токсанбаєву, яка їздить по всьому світу з дітьми й онуками, фотографуючись біля визначних пам’яток. Повідомляє Кореспондент.

За рік життєрадісна старенька об’їздила безліч країн і випробувала, як стверджує її внучка, всі каруселі «Disneyland». «80 років! Лондон, Таїланд, Франція, Іспанія … Вона покаталася на всіх каруселях «Disneyland»! Це моя Апашка» – написала на своїй сторінці у соцмережі онучка.  Історія про мандри бабусі неабияк зацікавила користувачів мережі. Люди висловлюють захоплення активністю старенької та просять більш детальної розповіді про її подорожі.

Бабуся–туристка розповіла, що вперше зважилася на поїздку за кордон лише у 79 років. І вже після своєї першої мандрівки вона зрозуміла, що жити не може без подорожей. Тепер бабуся скрізь мандрує зі своєю родиною, аби показати суспільству, що «бабусі створені не тільки для городу». У наступному році старенька уже запланувала поїздку до Мекки.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ