паранджа
51% опитаних німців дотримуються думки, що паранджу слід повністю заборонити, 30% – за часткову заборону

Більшість жителів Німеччини виступають за заборону жіночого одягу, що повністю закриває обличчя. Про це свідчать дані соціологічного опитування ARD-Deutschland Trend, передає DW.

Згідно з оприлюдненими результатами, 81 відсоток респондентів вважають, що носіння мусульманками паранджі або нікабу слід заборонити як мінімум у деяких громадських місцях.

За даними соціологів, 51% опитаних дотримуються думки, що подібний одяг слід повністю заборонити, 30% – що заборона повинна бути частковою, наприклад у паранджі або нікабі не можна з’являтися в державних установах або в школах. Крім того, 15% респондентів виступають принципово проти заборони такого виду одягу.

19 серпня ця тема обговорювалася в Берліні на зустрічі глави МВС ФРН Томаса де Мезьєра і земельних міністрів внутрішніх справ, які належать до партійного блоку ХДС/ ХСС. В результаті була оприлюднена декларація, в якій консервативні політики закликали запровадити заборону паранджі в «дитячих садах, школах і вищих навчальних закладах, в судах, в паспортних столах і РАГСах, а також під час перевірки документів, на демонстраціях і під час дорожнього руху».

Раніше канцлер ФРН Анґела Меркель заявила, що носіння жінками одягу, що повністю закриває обличчя, може стати перешкодою для інтеграції в німецьке суспільство. У свою чергу, де Мезьєр вважає повну заборону подібного одягу такою, що суперечить Конституції ФРН.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ