unian_560857_729x547 2
Більшість українців готова надати президенту ширші повноваження

Четверо з п’яти українців згодні з необхідністю надати ширші повноваження лідеру України. Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного КМІС.

На запитання «Чи потребує Україна в теперішніх умовах того, щоби нею керував сильний лідер, який би мав широкі владні повноваження?» ствердну відповідь дали 82% респондентів. Не погодилися з цим – 9,1%. Ще 8,9% респондентів не змогли відповісти на запитання.

Варто зазначити, що згідно з опитуванням КМІС, представленим у січні, найбільшою довірою серед українського населення користувалися церква і волонтери, а найменшою – опозиція, уряд і Верховна Рада. Окрім того, виявилося, що довіра до вітчизняних ЗМІ протягом року знизилася. Церкві більше довіряють люди старшого віку (68,5%), ніж молоде покоління (51%), а також ті, хто здобув середню освіту.

Всеукраїнське опитування проводилося КМІС із 20 травня по 2 червня 2016 року. Методом особистого інтерв’ю було опитано 2043 респонденти, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (окрім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, контрольованій українською владою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ