83-річний заявив, що не має часу на старість
83-річний заявив, що не має часу на старість

83-річний Альберт Єсаков у сюжеті 24 наголосив, що життя на пенсії необов’язково має бути таким, як до цього звикли українці.

У свої 83 роки чоловік ганяє на роликах, веде інтернет-блог, пише фантастичний роман, фотографує та гастролює. Він підкреслює, що насправді життя на пенсії цілком може бути саме таким, якщо не рахувати роки, а колекціонувати емоції.

Каже, що вже звик, коли перехожі називають його диваком, втім і з огляду на це він ніяк не може змиритися із життям більшості українських пенсіонерів.

«Справа в тому, що мене часто запрошують посидіти на лавці. Чому ви ніколи з нами не посидите? А я кажу: мені нецікаво! Нецікаві розповіді про те, який у нас поганий уряд, які високі ціни, які аптеки. Мене це не цікавить», – підкреслив пан Альберт.

За його словами, жити на повну йому допомагає шалена любов до життя та жінок. Крім того, він має численні хобі: фотографує, пише вірші та фантастичний роман, удосконалює танцювальні па і виступає на великій сцені.

Також у свої 83 роки пан Єсаков на «ти» з Інтернетом – його блог має тисячі підписників. Більше того, він уже встиг знятися у кіно і стати популярною фото-моделлю. Хизується: йому заздрять навіть друзі онука, а на вулиці часто зупиняють жінки.

Коли ж його запитують, як вдається не старіти, чоловік відповідає: «Я постійно зайнятий, на старість часу немає».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ