На контрольному посту «Мар'їнка» троє військовослужбовців отримали опіки сітківки ока різного ступеню тяжкості
На контрольному посту «Мар’їнка» троє військовослужбовців отримали опіки сітківки ока різного ступеню тяжкості

У районі проведення АТО російсько-терористичні війська, ймовірно, використовують лазерну зброю – троє військовослужбовців, які вели спостереження за прилеглою територією із застосуванням оптичних приладів, отримали ураження органів зору. Про це повідомили в Держприкордонслужбі України.

«Співробітники Держприкордонслужби, які несуть службу в районі проведення АТО, ймовірно, зафіксували ознаки чергового використання російсько-терористичними військами забороненої лазерної зброї спеціального призначення», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на контрольному посту «Мар’їнка» троє військовослужбовців Краматорського прикордонного загону, які вели спостереження за прилеглою територією із застосуванням оптичних приладів, отримали ураження органів зору, а саме опіки сітківки ока різного ступеню тяжкості.

Характер опіків та попередній медичний діагноз дозволяють зробити висновок про ймовірне застосування противником випромінювачів світла великої потужності, джерелом якого можуть бути спеціальні лазери для засліплення. Наразі військовослужбовців госпіталізували до Центрального клінічного шпиталю Держприкордонслужби для лікування.

Інформацію про можливе використання російсько-терористичними військами лазерної зброї передали представникам ЗСУ та міжнародних і правозахисних організацій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ