Воїни інтернаціоналісти
Воїни інтернаціоналісти

Народний депутат України Віктор Балога на своїй сторінці у Facebook розкритикував надмірну кількість державних нагород для ветеранів війни в Афганістані. Він переконаний, що Банкова мала би відзначати державними нагородами насамперед героїв сьогодення.

«Подивився, скільки замовили державних нагород, і хочу сказати, що справа не в їх кількості, а в тому, хто їх отримує. 92 тисячі пам’ятних медалей до 25-річчя виведення військ з Афганістану – це, як на мене, перебір, враховуючи, що та війна уже в минулому, а у нас є нові герої, які заслуговують на вшанування не менше, ніж воїни-інтернаціоналісти», – написав нардеп.

На його думку, кожен, хто пішов захищати свою державу, заслуговує на нагороду, «але у нас на батальйон дають по 2-3 медалі, що є абсолютно не справедливо. Але випускають десятки тисяч для тих, хто своє уже відвоював. Ні в якому разі не ставлю під сумнів їхні заслуги. Але це якийсь дикий совок, як на мене!».

«Якщо ми не можемо підняти бойовий дух бійця нормальною зарплатою, гарантованим соціальним захистом його родини, то чому ми шкодуємо для них медалей? Вважаю, якби Банкова замовила державних нагород для усіх героїв сьогодення, це було б дуже правильно. Бо саме вони тут і зараз творять нашу історію. Потрібно ставити на перше місце їх, а не події минулого», – додав Віктор Балога.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ