Микола Савельєв
Микола Савельєв

«Після двох відверто фейкових замахів на Садового (обидва рази хата була порожня, а родина відпочивала за межами області) в головах багатьох людей серед осіб, які «зрадили Україну» поряд з загальноукраїнськими олігархами все частіше зринає і постать львівського олігарха Андрія Садового. Спершу Андрій Іванович і дружнє до нього ЗМІ відверто вигадало перший замах на Садового (це коли божевільний чоловік копнув Садового в зад, а в газеті зявилось, що це«замах підготовлений «Свободою»). Згодом два постріли з «Мухи», котрі завдали мінімальних руйнувань будинку, і, увага – абсолютно не вплинули на зміну стилю поведінки міського голови». Про це на своїй сторінці у Facebook написав відомий львівський журналіст-криміналіст, головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв, розмірковуючи про вже черговий замах на обійстя Львівського міського голови Андрія Садового, що стався 29 жовтня.

На думку Савельєва, особа, яка є мільйонером і на яку та її родину вже двічі гіпотетично скоювали замах, вживає певних дій: змінює графік пересування, забезпечує себе, дружину і дітей цілодобовою охороною, посилює заходи безпеки на робочому місці тощо.

«Садовий (окрім охорони ДСО власного обійстя) жодного з цих кроків не зробив. А це наводить на низку нехороших думок», – констатував журналіст.

З приводу інциденту та затримання особи, яка кинула гранату, Савельєв написав: «Затримали перед другим колом виборів, і для піарника Садового це справжній дарунок долі. З одного боку, його затримання свідчить про існування реальної загрози. Але з другого – боєць «Айдару», який зараз переживає гострий психологічний посттравматичний післябойовий період, мотивував свої дії тим, що «влада зрадила ідеї Майдану». А яскравим представником таких зрадників від влади для «айдарівця» Олександра Гживінського є саме постать львівського мера Андрія Івановича Садового. Бо це при ньому, незважаючи на усю палку любов адептів «Самопомочі», усі Майдани і АТО, у нашому місті яскраво розквітли корупція і казнокрадство, неймовірні «відкати» і кримінальна торгівля землею та майном громади. І ці хлопці чують від близьких і відчувають нутром, що поки одні постійно вмирали – інші постійно наживались. Як в Києві, так і у Львові».

Нагадаємо, що 29 жовтня увечері у Львові у двір будинку, де мешкає мер Львова Андрій Садовий, кинули гранату. Внаслідок вибуху ніхто не постраждав.

Фото: Facebook.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ