студенты
Студенти з Донбасу зможуть отримати документи про освіту державного зразка

Верховна Рада гарантувала права на здобуття освіти осіб, місцем проживання яких є територія АТО. Відповідний закон №4350 підтримали 264 нардепи, повідомляє Укрінформ.

«Ухвалення  цього законопроекту дасть змогу зберегти принципи рівності та доступності української освіти. Мова йде не про надання привілеїв, а про забезпечення можливості жителям Донецької та Луганської областей права на українську освіту», – сказав автор законопроекту нардеп Віталій Курило.

Основною метою закону є регулювання порядку прийому на навчання до вищих навчальних закладів, проходження державної підсумкової атестації та отримання документа державного зразка про середню освіту для осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення).

Закон надає можливість вищезазначеним особам вступати до вищих навчальних закладів, які евакуйовані із зони проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованої території, а також вишів на території Луганської та Донецької областях, якими керують обласні військово-цивільні адміністрації, за умови складання вступних іспитів на конкурсній основі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ