абітурієнти
Абітурієнти зможуть складати вступні іспити до ВНЗ Донбасу на підставі спеціальної довідки

Міністерство освіти і науки України заявило, що абітурієнти із зони проведення антитерористичної операції можуть вступати до вищих навчальних закладів без українських шкільних атестатів після здачі випускних іспитів у спеціальних центрах, передає Інтерфакс-Україна.

«Коли абітурієнт не має атестату, не здавав зовнішнє тестування, в такому випадку він за скороченою процедурою проходить на базі цього центру державну підсумкову атестацію», – сказала представник департаменту вищої освіти Міносвіти Світлана Криштоф.

Вона зазначила, що абітурієнти з Донбасу, які не мають українських атестатів, можуть скласти випускні іспити в одному з організованих Міносвіти спеціальних центрів «Донбас-Україна» в Донецькій, Луганській областях і вишах, що переїхали із зони проведення антитерористичної операції.

За результатами складання іспитів в центрах абітурієнти отримають довідку з оцінками з української мови та історії, а з решти предметів стоятиме лише позначка. На підставі такої довідки абітурієнти зможуть складати вступні іспити до ВНЗ Донбасу і тих навчальних закладів, що переїхали із зони АТО.

Термін дії довідки становить 3 місяці з дати початку занять у ВНЗ.

Абітурієнти за цей термін повинні отримати повноцінний атестат і принести його в свій виш. В іншому випадку вони будуть відраховані.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ