Айварас Абромавичус розповів про постійний тиск на роботу міністерства
Айварас Абромавичус розповів про постійний тиск на роботу міністерства

Не витримав тиску: міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус ухвалив рішення подати у відставку. Про це він заявив під час брифінгу 3 лютого, інформує УНН.

Своє рішення він пояснив активізацією блокування системних реформ в Україні, тиск на команду міністра.

«Причина – різка активізація блокування скільки-небудь системних і важливих реформ в нашій країні. Це вже не просто відсутність підтримки і політичної волі. Це протидія, спрямована на те, щоби паралізувати нашу реформаторську роботу. Від несподіваного зняття охорони з міністра та його сім’ї до нав’язування під тиском сумнівних осіб у мою команду і на ключові посади на державних підприємствах», – додав Абромавичус.

«Я можу розглядати такі дії лише як наполегливу спробу встановити контроль над грошовими потоками. У першу чергу, в НАК «Нафтогаз», а також в оборонній промисловості. І я відмовляюся працювати в такій системі. Я і моя команда не готові служити прикриттям для відновлення старих і створення нових схем в інтересах окремих політичних і бізнес-гравців», – сказав міністр.

Читайте: Абромавичус придбав елітні квадрати дешевше гаража на околиці

Нагадаємо, 2 грудня 2014 року Верховна Рада затвердила склад Кабінету міністрів, до якого увійшов Айварас Абромавичус як міністр економічного розвитку і торгівлі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ