Абромавичус
У лютому 2016 року Айварас Абромавичус подав у відставку з посади міністра економіки й торгівлі України

Колишній міністр економіки й торгівлі України Айварас Абромавичус погодився приєднатися до команди уряду Союзу вітчизни – Християнських демократів Литви, якщо ця партія здобуде перемогу на майбутніх виборах в Сейм Литви і отримає можливість сформувати Кабінет міністрів. Про це повідомляє видання Delfi.

«Успішний та оцінений в світі досвід Айвараса Абромавичуса у справі реформування української економіки в умовах кризи і війни виключно цінний. Тому ми раді, що Абромавичус погодився застосувати його не лише в Україні, але й в Литві, працюючи у команді майбутнього уряду нашої партії. У нас в Литві теж серйозні виклики у вигляді неефективних і непрозорих державних підприємств, де потрібна тверда воля, висока компетентність і стійкість до тиску груп інтересів», – сказав лідер литовських консерваторів Ґабріелюс Ландсберґіс.

Абромавичус сказав, що хоче застосувати отриманий ним в Україні досвід в Литві, тому що є «патріотом України і Литви».

«Хоча прогрес Литви в порівнянні із Україною набагато більший, щоб успішно конкурувати в глобальному світі та не відставати від найближчих сусідів, необхідно стрімко рухатися вперед», – сказав екс-міністр.

Нагадаємо, 3 лютого 2016 року  міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус заявив про своє звільнення з посади міністра економічного розвитку та торгівлі. Причиною свого рішення про відставку він назвав різку активізацію блокування системних і важливих реформ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ