Гройсман
Гройсман не читав текст скандального закону про реструктуризацію валютних кредитів перед голосуванням

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив, що проголосував за законопроект щодо реструктуризації валютних кредитів, бо не ознайомився із ним після третього читання. Про це він заявив в ефірі 5 каналу у середу ввечері.

«Те, що написано в законі в третьому читанні, не всі ж його читали, і я, на превеликий жаль, теж. І я тут визнаю свою провину, бо це так було просто миттєво… Говорили ми про одне, потім внесли зовсім інше, проголосували за третє, і це все для багатьох стало шоком», – пояснив спікер.  Він також повідомив, що наразі цей документ розглядає парламентський комітет: «Я думаю, що зараз усі мають розділити відповідальність щодо подальшої долі цього закону».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Верховна Рада 229 голосами схвалила законопроект №1558-1 про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті за курсом на момент їх отримання. Перший заступник голови парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко вважає, що президент цей закон не підпише. У свою чергу, нардеп від Юрій БПП Луценко назвав закон про реструктуризацію валютних кредитів катастрофою. Деякі нардепи заявили, що хочуть відкликати свої голоси.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ