Посіпаки Кремля залишились без грошей
Порошенко підтримав пропозицію позбавляти сепаратистів громадянства

Сепаратисти ризикують залишитися без українського громадянства. З відповідною ініціативою Президент Петро Порошенко звернувся до уряду, реагуючи на електронну петицію, передає Українська правда.

«Разом з тим я звернувся до Кабінету міністрів України з пропозицією опрацювати порушені в електронній петиції питання з урахуванням світового досвіду у розв’язанні подібних проблем та вжити заходів згідно із законодавством», – заявив Порошенко. Він зазначив, що наразі законодавство у сфері громадянства та Кримінальний кодекс не містять правових підстав для позбавлення громадянства за вчинення посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Як відомо, на сайті Президента України розміщено електронну петицію з пропозицією «здійснити всі необхідні законодавчі та виконавчі кроки, для внесення змін і доповнень у Конституцію, закони, кодекси для створення юридичної можливості примусового позбавлення громадянства осіб, які своїми публічними висловлюваннями чи діями пропагують злочинний сепаратизм, порушення територіальної цілісності та суверенітету України.

Як відомо, Президент Порошенко підписав указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої главі держави. Сервіс електронних звернень був відкритий для громадян 28 серпня. На розгляд Президента петиція може потрапити, якщо за три місяці збере щонайменше 25 тисяч підписів громадян. У разі підтримки петиції, АП повинна розглянути її протягом 10 днів. Згодом Адміністрація Президента ускладнила доступ до голосування на сайті електронних петицій.

Читайте: Кияни можуть звертатися з петицією до влади – треба набрати тисячу підписів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ