В.Янукович
Шимків вважає, що Янукович не був щирим, коли говорив про свою непричетність до розгонів демонстрантів на Майдані

Екс-президенту України Віктору Януковичу треба повернутися до України, щоби довести свою невинуватість у суді. Таку думку висловив заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків у Twitter, коментуючи останнє інтерв’ю Януковича.

«Якщо Янукович вважає, що він невинний, він може повернутися до України і довести це в суді», – написав Шимків та додав, що екс-президент не був щирим, коли говорив про свою непричетність до розгонів демонстрантів на Майдані. Нагадаємо, Янукович зазначив, що ніколи не віддавав наказ про використання зброї проти учасників акції протесту, однак визнав, що не вжив достатніх заходів для уникнення кровопролиття. Тим не менш, за його словами, «правоохоронні органи виконували свої обов’язки згідно з чинним законодавством»: «Вони мали право на застосування зброї».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, екс-президент України, який зараз переховується в Росії, вперше дав інтерв’ю західним ЗМІ. Президент-утікач зізнався, що досі боїться за своє життя, поділився думками про Крим і Донбас та заявив, що просто «підтримував страусів в Межигір’ї», при цьому їхнім власником, мовляв, не був.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ