Адвоката російського ГРУшника Алєксандра Алєксандрова Юрія Грабовського 25 березня знайшли вбитим в лісі Черкаської області
Адвоката російського ГРУшника Алєксандра Алєксандрова Юрія Грабовського 25 березня знайшли вбитим в лісі Черкаської області

Адвокат Юрій Грабовський пообіцяв своїм викрадачам більше не захищати російського спецпризначенця Алєксандра Алєксандрова. Подібну заяву він зробив на відео, яке оприлюднила Генеральна прокуратура України, передає УНІАН.

Відеозапис продемонстрував заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

На відео невідомий поза кадром запитує Грабовського, чи буде той надалі здійснювати захист Алєксандрова. У відповідь Грабовський відмовляється від подальшого захисту ГРУшника.

«Я, адвокат Грабовський Юрій Леонідович, обіцяю і зобов’язуюсь припинити надання правової допомоги обвинувачуваному Алєксандрову в рамках кримінального провадження, яке проходить у Голосіївському районному суді Києва», — говорить він.

Далі голос за кадром запитує: чому?: «Тому що я вважаю неможливим захищати його надалі у цій справі».

Голос за кадром знову запитує: «Ви зрозуміли свою помилку?». «Так, я зрозумів свою помилку», – відповідає Грабовський.

На цьому відео, продемонстроване Матіосом, завершується.

Водночас Матіос не розголошує подробиць розслідування вбивства адвоката, однак заявляє, що слідство хотіли пустити хибним шляхом – побутовою версією цього злочину.

Він наголосив, що на більшість запитань щодо вбивства Грабовського вже є відповіді у слідства, але наразі їх не можна озвучувати.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, адвоката російського ГРУшника Алєксандра Алєксандрова Юрія Грабовського знайшли вбитим в лісі Черкаської області.

Згодом у ЗМІ з’явилася інформація про те, що незадовго до смерті Грабовський передав журналістам The New Times документи, які свідчать про те, що затримані в Україні російські спецназівці Алєксандр Алєксандров та Євгєній Єрофеєв начебто не були діючими військовими РФ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ