Адвокат Савченко вивчив українську, щоб їх не підслуховували
Адвокат Савченко вивчив українську, щоб їх не підслуховували

Один із трьох російських адвокатів українки Надії Савченко Ілля Новіков зазначив, що самотужки вивчив українську мову, аби їх із підзахисною не підслуховували, передає телеканал 24.

«Із Надією доводиться розмовляти у присутності когось із охоронців, щоби нас просто ніхто не підслуховував, а якщо і підслухав, то щоби важко було зрозуміти про що йдеться», – розповів Новіков. Крім того, захисник Савченко підкреслив, що колись він вирішив, що бажає розмовляти українською й знати її. Він наголосив, що це було кілька років тому, і ніяк не пов’язано з цією справою.

Також адвокат підкреслив, що трапляється так, що їм доводилось розмовляти у місцях, до немає умов для того, щоби забезпечити конфіденційність бесіди, а спілкування українською захищає їх від можливих підслуховувань.

22 вересня Донецький міський суд Ростовської області Росії розпочав розглядати по суті справу Савченко. Справу розглядає колегія з трьох суддів. Савченко загрожує до 25 років позбавлення волі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 жовтня у Міністерстві юстиції РФ заявили про можливість розгляду питання екстрадиції Савченко до України після винесення їй вироку. При цьому у російському відомстві заявили, що питання можливої видачі нашої співвітчизниці Україні після винесення неї вироку може обговорюватися за обов’язкової умови визнання Україною рішення російського суду, а також гарантій покарання засудженої на батьківщині.

Читайте: Новорічний подарунок від Кремля: Савченко можуть відпустити 31 грудня

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ