Савченко
Ситуація з українською бранкою не зрушила ні на дюйм

Українських лікарів до Надії Савченко досі не пустили. Про це один з її адвокатів Микола Полозов повідомив на сторінці в соціальній мережі Facebook.

З його слів, ситуація з українською бранкою не зрушила ні на дюйм. Сестра Віра чергує біля СІЗО, а омбудсмен (Росії) Памфилова і досі мовчить.

Раніше адвокат повідомляв, що вихід Савченко з сухого голодування проходить важко, їй потрібне термінове медичне обстеження.

Адвокат Ілля Новіков заявляє про завершення юридичного боку розгляду справи, а питання звільнення Савченко тепер знаходиться в політичній і дипломатичній площинах.

«Зовсім не важливий формат – помилування, обмін. Зараз єдине важливе питання – переконати російське керівництво в тому, що так продовжувати не можна. Якщо вони це зрозуміють, то самі знайдуть відповідне рішення», – сказав він.

Новіков зауважив, що робота адвокатів у суді фактично закінчена. Під час оголошення вироку не потрібна їхн участь. Оскільки Надія відмовилася подавати апеляційну скаргу, то функція, як адвокатів, по суті, зводиться тільки до того, щоб підтримувати зв’язок з нею українською льотчицею.

За словами адвоката, до Савченко вже не пускають лікарів і до вироку не пускатимуть родичів і консула. «Фактично м’яч перейшов на бік політиків і дипломатів», – зазначив захисник.

Нагадаємо, після знущального поводження російського«суду» 4 березня Савченко оголосила сухе голодування.

Обвинувачення вимагає для Савченко 23 роки колонії загального режиму.

Україна звернулася з листом до країн ЄС та США з проханням посилити тиск на Росію задля звільнення льотчиці.

Читайте: Савченко відмовилася від сухого голодування

БЕЗ КОМЕНТАРІВ