адвокат Грабовський
10 березня стало відомо про зникнення Грабовського

Адвоката російського ГРУшника Алєксандра Алєксандрова Юрія Грабовського знайшли вбитим. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Національної асоціації адвокатів України.

«Адвокат Юрій Грабовський знайдений убитим. Підозрюваних у цьому злочині затримано, і ми сподіваємося, що всі причетні до вбивства нашого колеги будуть покарані. Висловлюємо співчуття близьким та рідним Юрія Грабовського, всім, хто його знав. Ми всі втратили талановитого, розумного, енергійного адвоката, відданого своїй справі», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 10 березня стало відомо про зникнення адвоката, який мешкав у готелі в Одесі. Поліція порушила кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Національна асоціація адвокатів України заявила, що з Грабовським немає жодного зв’язку з 7 березня.

На сторінці Грабовського у Facebook 9 березня з’явився запис, в якому він зазначив, що не з власної волі виїхав з України. Однак колеги адвоката заявили, що така поведінка не властива для Грабовського.

20 березня заступник генпрокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос – заявив, що в аеропорту «Одеса» затримано одного з підозрюваних у викраденні Грабовського. За його словами, затриманий – громадянин України – зізнався в тому, що до викрадення причетні спецслужби РФ.

21 березня Матіос також повідомив, що на російських спецназівців Єрофеєва і Алєксандрова з боку іноземних спецслужб готувався замах у центрі Києва.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ