МВС

Печерський райсуд Києва оголосив перерву в розгляді позовної заяви голови партії «Свобода» Олега Тягнибока до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з вимогою вибачень та спростування брехливої інформації, яку керманич МВС поширив, звинувативши у трагічних подіях 31 серпня біля Верховної Ради безпосередньо лідера «Свободи» та всю політсилу.

Як зазначає прес-служба «Свободи» із посиланням на адвокатів Тягнибока, після трьох попередніх перенесень справу почали розглядати, однак одразу оголосили перерву до 8 лютого 2016 року.

Коментуючи підсумки засідання, один із захисників «свободівця» в суді Олег Бондарчук зазначив, що адвокати відповідача та представники МВС зумисне затягують справу. Він висловив упевненість у тому, що суд задовольнить позов лідера «Свободи», і закон повністю на його боці.

«Розуміючи програшність справи і необхідність публічного вибачення за наклеп, сторона відповідача всіляко затягує процес. Як і під час попередніх засідань у цій справі, сьогодні вони так само вигадували всілякі підстави для відкладення розгляду», – наголосив адвокат.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ