«Аерофлот» зупинив продаж квитків до України з кінця жовтня
«Аерофлот» зупинив продаж квитків до України з кінця жовтня

Найбільша авіакомпанія Росії «Аерофлот» призупинила продаж квитків на рейси до України вильотом із 25 жовтня. Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на систему бронювання й джерело.

Згідно з даними системи бронювання «Аерофлоту», зокрема, авіаквитків з Москви в Київ і з Москви в Одесу вильотом з 25 жовтня немає в наявності. Джерело в авіаколах підтвердило, що авіакомпанія призупинила продаж квитків. Представник авіакомпанії не став коментувати цей крок.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 25 жовтня Кабінет міністрів України вирішив заборонити літати до України російським авіакомпаніям у відповідності до рішення РНБО від 2 вересня, введеного в дію 16 вересня. Насамперед, заборона стосуватиметься «Аерофлоту» й «Трансаеро». Також Кабмін заборонив російським авіакомпаніям транзит через територію України з товарами військового й подвійного призначення.

28 вересня представник «Аерофлоту» повідомив, що авіакомпанія отримала лист від авіаційної влади України про введення заборони на польоти з зимового розкладу ІАТА, що починається з 25 жовтня. У сваою чергу, Прем’єр-міністр Росії Дмітрій Мєдвєдєв доручив Мінтрансу РФ розглянути питання введення обмежувальних заходів щодо українських авіакомпаній у відповідь на подібні дії Києва.

Читайте: Аеропорт «Київ» втратить третину доходу через антиросійські санкції

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ