Курченка підозрють у заволодіння газом на понад 2 млрд. грн
Курченко купував газ на спеціалізованих аукціонах за цінами значно нижчими за ринкові, нібито для потреб населення

Одіозного олігарха-втікача Сергія Курченка звинувачують у злочиннних господарських операціях зі зрідженим газом. Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури України.

«Головне слідче управління ГПУ склало повідомлення про підозру Сергієві Курченку як керівнику злочинної організації, яка протягом 2010 року – початку 2014 року вчинила тяжкі та особливо тяжкі злочини у сфері господарських операцій зі зрідженим газом», – йдеться у повідомленні.

За даними слідчих, у цей період Курченко на чолі організованого злочинного угруповання заволодів видобутим ПАТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укрнафта» державним зрідженим газом на суму 2,2 млрд. грн.

Як зазначають у ГПУ, Курченко провернув аферу, під час якої придбав газ на спеціалізованих аукціонах за цінами, значно нижчими за ринкові, нібито для потреб населення.

«Водночас фактично зріджений газ реалізовувався підконтрольними Сергію Курченку суб’єктами за ринковими цінами», – додали у ГПУ, зазначивши, що збитки державі від цих схем оцінюють в понад 2 млрд. грн.

Нагадаємо, у травні 2014 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що компанії, які входять в холдинг Курченка СЄПЕК, за попередні два роки ввезли за фіктивними документами на територію України понад 5 млн. тонн нафтопродуктів на суму 36 млрд. грн.

Наразі Сергія Курченка оголошено в міжнародний розшук.

Читайте: «Бухгалтер» Януковича поцупив з українських банків 5,6 млрд. грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ