повстанці
Повстанці мають за мету боротьбу з алавітами в уряді, зокрема росіянами, азіатами й чеченцями

Повстанці, які завдали вагомі втрати силам президента Сирії Башара аль-Асада, попереджають, що втручання в конфлікт Російської Федерації призведе лише до ескалації війни та може сприяти наданню союзниками повстанців Перської затоки більше військової допомоги. Про це 21 вересня повідомляє Reuters з посиланням на слова повстанців.

За інформацією американських чиновників, російські війська вже прибули до Сирії. Повстанці тепер прогнозують ще більш жорстку війну з участю РФ. Також вони привели в якості моделі своєї боротьби підсумок військової кампанії СРСР в Афганістані. «Росіяни ризикують отримати новий Афганістан, в якому вони отримуватимуть солдатів, яких сюди посилають, назад вже в трунах», – заявив один з опитаних агентством повстанців. «Ми розраховуємо, що боротьба тепер затягнеться на довгі роки, ніж це було б без росіян», – сказав Абу Мохаджер, повстанець, який бився в районі Латакії, де на аеродромі розгорнуто російські війська.

Американські офіційні особи кажуть, що Росія розгортає значні військові сили на аеродромі, зокрема, винищувачі, бойові вертольоти, артилерію, окрім ще 500 морських піхотинців.

У той час як Москва говорить про свою підтримку Дамаску в боротьбі з тероризмом (угрупуванням «Ісламська Держава», – ред.), самі повстанці вважають, що їхній район операцій є для РФ пріоритетним, оскільки він являє собою безпосередню небезпеку для Асада. Повстанці, які б’ються недалеко від узбережжя, включають в себе «Фронт Нусра», сирійське крило Аль-Каїди, 30% якого становлять іноземні джихадисти, що мають за мету боротьбу з алавітами в уряді. Вони включають в себе росіян, азіатів і чеченців.

Американські та ізраїльські спецслужби раніше припускали, що в Латакії планується створити базу для нанесення ударів з повітря по наземних цілях. За деякими даними, там будуть розміщені винищувачі МіГ-31 і штурмовики Су-25.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Делегація Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США минулого тижня здійснила таємний візит до Москви, де провела переговори з представниками Служби зовнішньої розвідки Росії. Метою консультацій стала координація спільних дій в Сирії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ