ФБР
Агент поділиться практиками ФБР у розслідуванні корупції

Агент американського Федерального бюро розслідувань відтепер допомагає Національному антикорупційному бюро України (НАБУ). Про це повідомила у соцмережі Facebook прес-служба посольства США в Україні.

Агент допомогатиме встановити сканери і поділиться з детективами НАБУ найкращими практиками ФБР у розслідуванні корупції та інших складних справ.

Нагадаємо, минулого року Відділ з правоохоронних питань (INL) Посольства США співпрацює з Національним антикорупційним бюро, щоб забезпечити прозорий, на конкурентній основі, процес відбору детективів, аналітиків та інших членів команди НАБУ.

Також з минулого року відділ INL профінансував базові тренінги для 70 детективів, проведені Центром протидії корупції. За фінансової підтримки INL Офіс закордонної підтримки прокуратури (OPDAT) провів два майстер-класи для детективів НАБУ по темі міжнародної співпраці.

Цього року Відділ профінансував поїздки і супровід детективів бюро на однотижневі курси Міжнародної правоохоронної академії (ILEA) у Будапешті, присвячені розслідуванням корупції і притягненням до відповідальності за корупцію.

Окрім того у квітні поточного року офіс INL у співпраці з Федеральним бюро розслідування (ФБР) передали НАБУ обладнання для оцифрування паперових документів, комп’ютери, програмне забезпечення на суму 500 тисяч доларів, яким ФБР особисто користується для розслідування корупції та інших складних справ.

Читайте: Уряд дав дозвіл НАБУ на прослуховування чиновників і політиків

БЕЗ КОМЕНТАРІВ