Ахметов
Рінат Ахметов

За повідомленнями турецьких ЗМІ, телекомунікаційний холдинг Turkcell почав переговори про викуп у групи «СКМ» Ріната Ахметова 45% акцій третього за величиною оператора мобільного зв’язку в Україні компанії «Астеліт» (life :)). Частка в life:) може дістатися туркам за операційні борги. Своєю чергою, український олігарх, зважаючи на проблеми з його активами в Україні, також сподівається отримати свіжі фінансові ресурси.

Як нагадує Економічна правда, Turkcell контролює мажоритарний пакет в life:) у розмірі 55%. Аналітики називають можливе придбання турками частки Ахметова в українському мобільному бізнесі розумною стратегією, яка збільшить ймовірність виконання компанією переходу в 3G.

Як відомо, кілька місяців тому «Астеліт» виграв на аукціоні 3G (UMTS) одну з ліцензій, заплативши найбільшу суму – 3,355 млрд. грн. Компанія вже запустила перші 3G-мережі у Львові та Києві. З метою пришвидшити активну участь в розподілі українського високошвидкісного «інтернет-пирога», турецький мобільний оператор також розпочав переговори про придбання 3G-підрозділу «Укртелекому» – компанії «Трімоб». Як відомо, «Укртелеком» також належить Рінату Ахметову.

Читайте також: Енергетична імперія Ахметова – за крок до краху.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ