Airbus обіцяє до 2020 року запустити повітряне таксі

Airbus обіцяє запустити повітряне таксі уже до 2020 року
Airbus обіцяє запустити повітряне таксі уже до 2020 року

Європейський аерокосмічний консорціум Airbus представив перші зображення повітряних таксі в рамках проекту Vahana – передає ТСН.

Компанія представила перші зображення судна.

Представники Airbus повідомили, що безпілотний літальний апарат зможе доставляти вантажі або одного пасажира за раз, а функція вертикального зльоту і посадки дозволятиме йому сідати практично у будь-якому місці.

Крім того, повітряне судно оснащене спеціальними шасі для посадки, як у вертольота, і двома комплектами поворотних крил. Кожен комплект обладнаний чотирма електродвигунами.

Розробники проекту стверджують, що у салоні таксі встановлять тільки одне сидіння для пасажира.

«Наше судно не потребує злітно-посадкової смуги. Безпілотна машина автоматично розпізнає перешкоди та інші літальні апарати на своєму шляху», − зазначили у підрозділі з розробки повітряного транспорту.

Airbus планує провести випробування повномасштабного прототипу уже 2017 року, а перший продукт випустити до 2020 року. Також компанія повідомила, що літальні таксі рухатимуться по передбачуваній і керованій траєкторії. У разі, якщо таксі потрапить у повітряно-транспортну пригоду, то активується балістичний парашут для посадки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ