Airbus обіцяє запустити повітряне таксі уже до 2020 року
Airbus обіцяє запустити повітряне таксі уже до 2020 року

Європейський аерокосмічний консорціум Airbus представив перші зображення повітряних таксі в рамках проекту Vahana – передає ТСН.

Компанія представила перші зображення судна.

Представники Airbus повідомили, що безпілотний літальний апарат зможе доставляти вантажі або одного пасажира за раз, а функція вертикального зльоту і посадки дозволятиме йому сідати практично у будь-якому місці.

Крім того, повітряне судно оснащене спеціальними шасі для посадки, як у вертольота, і двома комплектами поворотних крил. Кожен комплект обладнаний чотирма електродвигунами.

Розробники проекту стверджують, що у салоні таксі встановлять тільки одне сидіння для пасажира.

«Наше судно не потребує злітно-посадкової смуги. Безпілотна машина автоматично розпізнає перешкоди та інші літальні апарати на своєму шляху», − зазначили у підрозділі з розробки повітряного транспорту.

Airbus планує провести випробування повномасштабного прототипу уже 2017 року, а перший продукт випустити до 2020 року. Також компанія повідомила, що літальні таксі рухатимуться по передбачуваній і керованій траєкторії. У разі, якщо таксі потрапить у повітряно-транспортну пригоду, то активується балістичний парашут для посадки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ