Айдер Муджабаєв: Гнівні висловлювання проти ісламу грають на руку Росії

Айдер Муджабаєв, замгендиректора телеканалу ATR, блогер
Айдер Муджабаєв, замгендиректора телеканалу ATR, блогер

На жаль, останнім часом часто буває, що очевидні, здавалося б, речі доводиться промовляти. Особливо в шокові моменти. Коли у тебе зводить вилиці від ненависті до нелюдей, а на очах сльози співчуття жертвам.

Дорогі друзі, колеги. Ваші гнівні і по-людськи зрозумілі висловлювання проти ісламу, представників неєвропейських народів, національних і релігійних меншин; за відновлення в Європі кордонів тощо – вони, на жаль, означають, що ви мимоволі виступаєте в руслі глобальної політики РФ. Цілеспрямованої політики з дезінтеграції ЄС і Заходу в цілому.

Будь ласка, прошу вас, перед тим, як говорити / писати щось, включайте логіку. Враховуйте, наприклад, що 99,9% убитих ісламістами людей в світі – мусульмани. Точно такі ж мирні хороші люди, як ви. 99,9% мусульман в світі не мають жодного відношення до ісламістів і точно так само , як і ви, їх бояться. Ісламісти підривають мечеті та ринки в мусульманські свята, щоби вбити побільше людей, вони показово ріжуть голови не лише «гяурам», але і «одновірцям». Про жодну «війну ісламу проти Європи» мова не йде. Це просто суперечить фактам. Йдеться про режими / організації нацистсько-тоталітарного типу, що базуються на ісламістської риториці, але не тільки. І про спроби різними способами, нападаючи з усіх боків, дезорієнтувати громадську думку, роз’єднані цивілізований світ.

Якими важелями і як це регулюється – ми не знаємо. Поки що. Але, виходячи з причинно-наслідкових зв’язків, можна припустити, що ці важелі існують. Вже дуже наочні політичні вигоди, які намагаються витягти з вчиненого терористами. Подивіться, наприклад, на реакцію посіпак влади в РФ після кожного чергового теракту: щось середнє між зловтіхою, фальшивим співчуттям і неприкритим бажанням використовувати це у великій політиці.

Друзі мої, не піддавайтеся емоціям і спокусі «простих рішень»: саме на це вони розраховують. Не грайте в подвійні ігри тих, хто користується тероризмом, як і будь-якими світовими проблемами, для досягнення своїх, далеких від «миру в усьому світі» цілей. Головна з яких – послабити єдиний фронт країн і народів, які повинні зупинити скочування людства до гірших часів його недавньої історії. По-моєму, це ясно.

Перемогти терористів зможе тільки вільний світ – і без допомоги інших терористів.

Джерело: Айдер Муждабаев

БЕЗ КОМЕНТАРІВ