Айдер Муджабаєв, замгендиректора телеканалу ATR, блогер
Айдер Муджабаєв, замгендиректора телеканалу ATR, блогер

Росія в Криму відродила здавалося б давно забуту каральну практику. Абсолютно психічно здорову людину, як страждає на купу хвороб, яка перенесла операцію на серці, а днями – гіпертонічний приступ, поміщають в психушку мінімум на 30 днів для «досліджень» (з можливістю продовження тортур).

Причому знущаються так не аби над ким, а над заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу, багаторічним главою Бахчисарайського району Ільмі Умеровим. Який залишив свій пост, відмовившись порушити присягу, дану Україні. Який піддається гонінням, приниженням, обмеженням свободи і має пряму загрозу життю лише через те, що протягом двох років в кожному виступі, в кожному інтерв’ю говорить: «Крим – це Україна, а Росія – агрессор».

А що ж Україна? Влада нашої країни обурилися безпрецедентним актом насильства над особистістю… постік в твіттері прес-секретаря МЗС.

Чого хоче Росія – зрозуміло. Приниження і смерті Ільмі Умерова, а разом з цим – приниження всього кримськотатарського народу. А ось чого чекає Україна?

Президент, прем’єр-міністр, спікер Верховної Ради, глава МЗС, прокиньтеся! Вам всім не здається, що це ганьба? Давно пора бити в усі дзвони перед світовою спільнотою.

Ільмі Умеров
Ільмі Умеров

Джерело: Айдер Муждабаев

БЕЗ КОМЕНТАРІВ