Айдер Муждабаєв, журналіст, заступник гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR
Айдер Муждабаєв, журналіст, заступник гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR

Хочу звернутися до російських лібералів — політиків, журналістів, блогерів та решти. Не до всіх, звісно — а до тих, у кого бракує, можливо, почуття міри або особистої скромності, чи що. Припиняйте повчати Україну. Не кричіть «усе пропало» при кожній новині з України, яка вам не подобається.

Це несерйозно. Крім як із подивом, перебуваючи в Україні, неможливо це читати. Можна і злитися, звісно, але мені не хочеться витрачати стільки емоцій даремно.

Мені здається, це від нереалізованості своєї країни — від того, що власна мрія не збувається. Але, розумієте, це ж не проблема українців, що у нас/вас життя зовсім не вдалася. Радійте за інших — за те, що вони, якщо й не багаті/щасливі, то принаймні — вже вільні. А зверхньо співчувати українцям не потрібно, тим паче російськими устами — вже точно.

Не виключено, втім, що тут має місце звичайна ксенофобія, поширена серед частини інтелектуалів у РФ. Адже просто так-от прямо не скажеш «хохли тупі», доводиться вдавати — що ти переживаєш за українців, таких недолугих, неповоротких…

Хто би, блін, говорив.

Загалом, я не знаю — що рухає кожним окремо, коли він сідає за комп’ютер і своєю геніальною рукою виписує Україні черговий діагноз. Але, в будь-якому разі, негарно виходить, правда.

Мені незручно за багатьох російських лібералів. Тримайте себе в руках іноді. А коли неможливо себе тримати, знаходьте об’єкти для критики, порад і глузувань у власній країні. Ну, навіщо вам ця Україна далася, «бідна і нещасна», аби постійно думати про неї, тим більше — говорити?

Не можете зрозуміти й полюбити? Забудьте. Не поводьтеся, як покинутий чоловік-мудак.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ